(+420) 605 934 939

Laguna Cloud

Jsme Vaši průvodci na cestě do cloudu.
Jasně. Rychle. Bezpečně.
Laguna Cloud

Hurá do cloudu!

Stále máte svoji infrastrukturu postavenou na bare-metal serverech v sídle Vaší společnosti a přemýšlíte o přesunu do cloudu? Nabízíme hotové a vyzkoušené cloudové moduly.
Nezávazná poptávka

Enterprise úroveň

Dodáváme pouze produkty na nejvyšší úrovni.

Podpora

Dodávkou spolupráce nekončí. Nad Vašimi systémy nadále bdíme.

V bezpečí

Vše s nejvyšší mírou zabezpečení. Vaše data jsou umístěna ve střeženém datacentru. Jsme za každou cenu diskrétní.

Pohodový přístup

V klidu a v pohodě Vás provedeme celým procesem.
LAGUNA CLOUD

Přehled modulů

Tyto moduly dohromady poskytují kompletní IT infrastrukturu potřebnou pro Vaše podnikání. Pokud potřebujete zvlášť aplikační server či implementovat specifickou službu, využijte náš kontaktní formulář.

Laguna Mail

Vlastní emailový server podporující ActiveSync
Proč hostovat vlastní emailový server? Je to jednoduché. Data patří Vám. Navíc neplatíte za počet uživatelů. Laguna Mail zvládá kromě standardních služeb i ActiveSync, antispam ochranu se strojovým učením a správu mailingových listů.

Laguna Drive

Bezpečné úložiště pro Vaše soubory a mnohem víc
Váš firemní intranet v cloudu! Sdílejte bezpečně soubory, publikujte odevzdávárny, vyberte si ze stovek doplňkových aplikací z Nextcloud App Store. Podívejte se na nabídku tarifů.

Laguna Talk

Výkonné videokonference a webináře
Laguna Talk je on-premise alternativa k platformám typu Zoom. Vytvářejte místnosti, sdílejte, pořizujte nahrávky. To vše s vysokorychlostním zabezpečeným serverem.

Laguna Wiki

Firemní knowledgebase
Laguna Wiki je vaše vlastní knowledgebase s detailním řízením přístupů. Jedná se implementaci Wiki.js

Laguna VPN

Bezpečná firemní VPN
V dnešní době je třeba zabezpečit firemní komunikaci více než kdy dříve. S Laguna VPN to zvládnete snadno. Monitoring, pokročilé zabezpečení a možnost dvoufázového ověření jsou naše hlavní přednosti.

Laguna Messenger

Bezpečný firemní messenger s integrací chatu na web
Nabízíme alternativu k platformám typu Skype, Discord či Slack. Vytvářejte neomezené množství kanálů, spravujte oprávnění a v neposlední řadě umožňujeme integrovat chat na Vaší stránku.
SPOKOJENÍ KLIENTI

Reference

Pro naše klienty děláme maximum. Naše poslání je přinášet kvalitu korporátního IT i do sektoru SME.
Am finished rejoiced drawings so he elegance. Set lose dear upon had two its what seen. Held she sir how know what such whom. Esteem put uneasy set piqued son depend her others. Two dear held mrs feet view her old fine. Bore can led than how has rank. Discovery any extensive has commanded direction. Short at front which blind as.

Tom Roller

Plan A Collective, s.r.o.
Pro Tomův Plan A Collective jsme zajišťovali kompletní přesun do cloudu a (nejen G)DPR program.
Nezávazná poptávka
lockenvelopelicensephonemap-markerheart-pulsethumbs-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram